Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To przejście jest straszne. Zginęły już na nim trzy osoby. Do przejścia są trzy pasy - dużo w stosunku do liczby samochodów jaka tam przejeżdża. Za szybko jechał, samochód zatrzymał się ładny kawałek za pasami. Widoczność przejścia od strony Lublina utrudniona bo przejście jest zaraz za górką. Powinny być tam światła, bo dzieci wracają tamtą drogą ze szkoły. Straszny wypadek, szkoda dziewczynki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Julitka na zawsze z naszych sercach i pamięci ;((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta ulica to porażka. Rozje***a i koleiny. Fotoradar oczywiście nieczynny .... bo po co ?? Wyglądam przez okno w nocy a TIR-y zapier***ą 100 km/h. Zastanawiam się tylko nad jednym ... dlaczego w tym kraju nie buduje się bezpiecznych przejść (podziemne/nadziemne) albo chociażby z sygnalizacją świetlną. Zamiast tego kilometry lini ciągłych i niepotrzebnych wysepek. Sfrustrowani kierowcy w końcu popełniają błędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ONA co myślą nasze dzieci? Co przeżywają RODZICE ? A deb***e wymądrzają sie. Ja płaczę dziś z moim dzieckiem i z RODZICAMI JULITY A nasze dzieci NIE BYŁY ĆPUNAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda dziewczyny [*] ;((( Na zawsze w naszych sercach ;(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem tamtęy. straszna trageia. Apeluje do pieszych BĄDŹCIE WIDOCZNI, DLA WŁASNEGO BEZPIECZEŃSTWO NOŚCIE ODBLASKI MOŻE GYBY JE MIAŁA BYŁOBY INACZEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To okropne wydarzenie nie powinno sie zdarzyc. Wszyscy widzieli zawsze Julitkę uśmiechniętą . Straszna tragedia . Nie wyobrażam sobie tego co musi przeżywać rodzina Julitki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest prawda !! Nie chce żeby to była prawda !! Prosze powiedzcie mi ze to nie ona !! ; ((((((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasrane tłumaczenia!!!kierowco przed przejściem dla pieszych zwolnij jeden z drugim!!!Codziennie narażam życie na przejściu przy ul.Nadbystrzyckiej w okolicy Politechniki.Nie pamiętam już kiedy ostatnio jakiś kierowca dobrowolnie się zatrzymał.Narażam życie wchodząc na pasy bo inaczej stałabym tam do usranej śmierci.Często muszę podbiec bo kierowca nawet nie raczy przyhamować.Taka jest prawda i możecie sobie gadać.Zero kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadal nie wiem, jak to się mogło stac.Przejście jest zrobione nie w tym miejscu gdzie trzeba, bo samochodów nadjeżdżających od strony Lublina praktycznie nie widac. Wiem, że to nie była jej wina, bo to kierowca powinien zwolnic.Gdyby jechał wolniej Julitka byłaby poturbowana, ale mimo wszystko by żyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
N napisał:
Jak zwykle w tym miejscu są wypadki i nic w Gminie z tym nic nie robią.
Najłatwiej zwalić winę na władze gminy. Przypominam więc, że: 1. Droga należy do GDDKiA, bo jest drogą krajową. Zarządca nie tak dawno usprawnił organizację ruchu na tym skrzyżowaniu (oświetlenie przejścia, wyznaczenie odrębnego pasa do skrętu w lewo - na Wolę Niemiecką, wyznaczenie przejścia dla pieszych na jezdni, ustawienie poziomych znaków). Z tego co wiem, to i gmina partycypowała w kosztach związanych z poprawą bezpieczeństwa na tym niebezpiecznym skrzyżowaniu (budowa chodnika, oświetlenia, zatoki przystankowej). Nie można więc oskarżać gminy i zarządcy drogi o grzech zaniechania i pleść na forum o tym, że "nic nie robią". 2. Żadne znaki i przepisy nie zastąpią zdrowego rozsądku kierowców. Truizm? Tak, ale wciąż aktualny. Prawie żaden kierowca jadący przez Niemce nie zwalnia, mimo widocznych znaków. Pędzą na oślep, byle szybko, czasem wyprzedzając tuż przed tym feralnym skrzyżowaniem z Willową. Wiem, co piszę, bo codziennie jeżdżę tą trasą. Głupota i chamstwo panów i pań za kierownicami samochodów poraża i przeraża. Przejście przez jezdnię między Willową a Urzędem Gminy w Niemcach codziennie grozi śmiercią lub kalectwem. A policji jak na lekarstwo - raz na miesiąc lub rzadziej. 3. Szkoda dziecka, żal rodziców, którzy stracili swą jedyną pociechę. Widziałem próbę uratowania dziecka, bardzo intensywną reanimację. Modliłem się, by się udała. Niestety... . Niech to będzie przestrogą dla głupców i szaleńców jadących nie tylko przez Niemce. Niech uruchomią swą wyobraźnię, zanim zacznie męczyć ich sumienie, od którego nie można uciec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również tamtędy często jeżdżę. Kiedyś to dość często Policja stała z suszarką za przystankiem i łapała tych, co po zjechaniu z dwupasmówki nie zwolnili do 70-tki. Ale już dawno ich tam nie widziałem. Fotoradar również nieczynny, i ten w Niemcach i w Ciecierzynie, a tyle się o nich mówi. Po co było wydawać kasę na puste słupki-głupki? Dlaczego to przejście nie jest lepiej oznakowane, np. czerwonymi wypukłymi liniami, dodatkowymi światłami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca renault w rejonie przejścia dla pieszych śmiertelnie potrącił Dlaczego nie podano zawodu kierowcy?Czyżby znowu ksiądz spowodował śmiertelny wypadek? Przeważnie praca pisze o zawodach kierowców powodujących wypadki,ale jeśli to ksiadz spowoduje wypadek,prasa ten fakt przemilcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
driver napisał:
Kiedyś to dość często Policja stała z suszarką za przystankiem i łapała tych, co po zjechaniu z dwupasmówki nie zwolnili do 70-tki. Ale już dawno ich tam nie widziałem.
Chyba dlatego policja nie łapie kierowców,bo już stosunkowo zimno a policjanci lubią ciepły spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piesza napisał:
Zasrane tłumaczenia!!!kierowco przed przejściem dla pieszych zwolnij jeden z drugim!!!Codziennie narażam życie na przejściu przy ul.Nadbystrzyckiej w okolicy Politechniki.Nie pamiętam już kiedy ostatnio jakiś kierowca dobrowolnie się zatrzymał.Narażam życie wchodząc na pasy bo inaczej stałabym tam do usranej śmierci.Często muszę podbiec bo kierowca nawet nie raczy przyhamować.Taka jest prawda i możecie sobie gadać.Zero kultury
Jedna łajza, druga łajza... dziesiąta łajza i robi się pięciokilometrowy korek bo łajzy idą leniwie lezą pjedyńczo gęsiego zamiast w hurtowo w stadzie bo każda ma pierwszeństwo, a samochód może postać do usranej śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kierowca, pieszym bywam i nie mam problemu ze zrozumieniem, ze mi jest znacznie latwiej zachowac ostroznosc niz kierujacemu, szczegolnie noca. Ja widze swiatla ale dla kierowcy naprawde nie jestem widoczny - PROSTE !!! Kto jezdzi, ten wie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podejrzliwy napisał:
kierowca renault w rejonie przejścia dla pieszych śmiertelnie potrącił Dlaczego nie podano zawodu kierowcy?Czyżby znowu ksiądz spowodował śmiertelny wypadek? Przeważnie praca pisze o zawodach kierowców powodujących wypadki,ale jeśli to ksiadz spowoduje wypadek,prasa ten fakt przemilcza.
Podejrzewam, że albo jesteś chory (chora) na umyśle, albo reprezentujesz pewną ponoc "postępową" siłę polityczną, chociaż to na jedno wychodzi. Wniosek stąd taki, że głupcy i niezrównoważeni uczuciowo oraz emocjonalnie zapełniają nie tylko polskie drogi, ale i fora internetowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mery napisał:
Głupotą jest przepis, który mówi, że pieszy ma na przejściu pierwszeństwo, bo jak ktoś nigdy nie siedział za kółkiem nie jest w stanie ocenić jaka będzie droga hamowania pojazdu w danych warunkach.
A to przepraszam bardzo, skoro ktoś kto nigdy nie siedział za kółkiem, to jakim cudem dostał prawo jazdy? Nawet jeśli nie byłoby żadnego ograniczenia, to kierowca nie może być "pozbawiony mózgu" i ma dostosować prędkość do panujących warunków na drodze. Jeśli tego nie zrobi, to kończy się to tak, jak w tym przypadku. Skoro kierowcy wiedzą, że jest problem w tym miejscu, to dlaczego szczególnie nie uważają? Naprawdę w naszym kraju trzeba każdego prowadzić za rączkę i bez odgórnego nakazu nie możemy zrobić czegoś sami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to była julitka . nasza kochana julitka pełna optymizmu . Wesoła sympatyczna i koleżeńska . Wspaniała ! ( . Bożę dlaczego ją opuściłeś ;( ! To tak smutne ! Znam ją bardzo dobrze co ona musiała przeżyć . I jej rodzice , przeżyli taki szok ! Niedość że pobudowali się niedawno , chcieli zapewnić dziewczynie przyszłość! Zrobili to z myślą o niej ! A tu takie nie szczęście ! Bóg im zabrał najdroższy skarb . Nie doczeka już swojego wesela . Ani chrztu dziecka. Z julitą od najmłodszych lat się kolegowałam To pogodna osóbka . Niech światełko świeci nad nią [*] . Na wieki Amen ;((( Będziemy tęsknić Juluś! Nie wiesz jak bardzo ! ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek nie był na przejściu, tylko za przejściem - w miejscu nieoświetlonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...